top of page
Пошук

Меморандум про співпрацю з "Добробат"


В діяльності Благодійний фонд ім. Михайла Василевського відбулась непересічна подія. Ми нарешті офіційно оформили стосунки з Добробат. Ми підписали трьох сторонній меморандум про співпрацю.


З першого дня деокупаціі Київщини за кошти благодійного фонду було закуплено будівельних матеріалів на мільйони гривень та відремонтовано більше 60 об’єктів приватної власності, три багатоквартирних будинки, школа та амбулаторія.

Взаємообмін та співпраця з бізнесом та місцевою владою дають шалені результати. Ми допомагаємо будматеріалами, інші дають техніку, треті — паливо, четверті — мають робочі руки, моя команда координує… все це дає один результат — відбудова Київщини тут і зараз, без залучення бюджетних коштів та додаткового тягаря для держави.

Всім, хто бажає приєднатися до нашого руху, ось реквізити для донатів:

https://pay.mbnk.biz/FK1XH3gKaXvB

Першим 10 благодійникам, які допоможуть нам у сумі більше 5 тисяч гривень, отримають патріотичні футболки, пошиті екологічно чистим підприємством https://eco-ingreen.com/ зі Славутича — міста, яке знаходиться в 7 кілометрах від ворожого білоруського кордону, але продовжує працювати на перемогу!

13 переглядів0 коментарів
bottom of page