top of page
Звіт за 2021 рік
Звіт за 2022 рік

2022 рік

До фатального світанку 24 лютого протягом 2022 року наша команда
лікарів здійснила 32 виїзди до Бучанського та Вишгородського районів з метою надання адресної паліативної допомоги. На превеликий жаль, війна завадила фонду провадити звичну роботу по безкоштовному догляду невиліковно хворих (не в останню чергу тому що більшість з них опинилися в окупації).

​Від самого свого створення натхненні ідею боротьби зі смертю, не маючи можливості надавати паліативну допомогу, ми все ж зробили усе, аби рятувати якомога більше українських життів і у часи війни.

На початку березня, коли на півночі Київщини тривали активні бої, наш
фонд закупив та передав військовим, які приймали участь в бойових діях, коліматори, магніфери та приціли (загальна вартість покупки склала 150 тис грн).

Ми також організували збір та розподілили серед постраждалих сімей з дітьми 160 кг дитячого харчування, 50 кг засобів гігієни, ковдри та одяг бувшого вжитку, отриманих як гуманітарна допомога від українського бізнесу та інших благодійних фондів.

photo_2023-03-15_15-58-00 (2).jpg
photo_2023-03-15_15-58-00.jpg

У квітні ще 47 тис грн було витрачено на придбання продуктів харчування для постраждалих сімей з дітьми, які повернулися до Бородянщини, за 8 тис грн придбано постільну білизну для реабілітаційного центру, де доглядають поранених військових, 10 тис направлено на придбання комп'ютерної техніки для організації навчання дівчинки-відмінниці, будинок якої пограбували окупаційні війська, 200 тис витрачено на придбання паливно-мастильних матеріалів, які передано громадам Вишгородського району через військово-цивільну адміністрацію. Протягом квітня закладам охорони здоров'я

безкоштовно передано 32 тис упаковок лікарських засобів та медичних

розхідників, отриманих від благодійного фонду-партнера, а постраждалому населенню Київщини – 21,1 т продуктів харчування (цукор, крупи, м'ясні консерви, овочеві консерви, вермішель, печиво, паски).

З початку травня 60 тис грн використано для придбання тепловізійного монокуляра, який передано службовцям Державної прикордонної служби, 500 тис грн витрачено на придбання паливно-мастильних матеріалів для потреб громад Київщини, 144 тис грн спрямовано на виготовлення літнього тактичного взуття для військових, 50 тис грн надано для підтримки діяльності всеукраїнської газети "День" на інформаційному фронті, перераховано 15,5 тис грн адресної благодійної допомоги хворим, які внаслідок війни опинилися в скрутному матеріальному становищі.

Безкоштовно роздано 18 т картоплі малозабезпеченим жителям Вишгорода. В травні витрачено 23,7 тис грн на придбання газоблоків та клею для зведення зруйнованих стін, 66,5 тис грн для придбання 3 насосів, щоб викачувати воду з підтоплених внаслідок руйнування окупантами дамби населених пунктів Вишгородщини, 208,75 тис грн на придбання шиферу для перекриття пошкодженого даху амбулаторії, дитячого садочка, житлових будинків.

photo_2023-03-15_15-58-00 (3).jpg
photo_2023-03-15_15-58-04 (2).jpg

В червні на закупівлю будівельних матеріалів витрачено 18,9 тис грн, ще 7 тис грн було надано громадянам як благодійна допомога на лікування, 40 тис грн витрачено на закупівлю пального, 63 тис грн сплачено за виготовлення тактичного взуття для бійців ЗСУ.

У липні благодійним фондом було закуплено та передано спорядження для військових на суму 97 427 грн, ще 2 500 грн благодійної допомоги було перераховано громадянам на лікування.

Завдяки співпраці з міжнародними партнерами до Іванківської центральної районної лікарні було доставлено фуру медичного обладнання, меблів, ліків та іншого устаткування, які в подальшому були розподілені між різними закладами охорони здоров’я Київщини.

Протягом липня волонтерами нашого фонду було надано та доставлено адресну допомогу у вигляді наборів для дітей та дорослих(олія, консерви, крупи, дитячі підгузки, дитячі суміші, каші, пюре, цукерки зубні пасти, зубні щітки, жіноча гігієна, шампуні, гелі, мило, печиво, дорослі підгузки) у різні населені пункти Київщини. Загалом допомогу отримали 700 родин, серед яких внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені та багатодітні сім’ї.

Протягом місяця нам вдалося організувати розбір завалів зруйнованого окупантами будинку та відновити покрівлі 4 будинків, серед яких 3 – багатоповерхові.

Окрім того, волонтерами нашого фонду було доставлено ліки для наших військовослужбовців ЗСУ (понтопразол, ліки від простуди, ібупрофен, парацетамол, шприци, бинти, маски, рукавиці). Також ми передали захисникам старлінк та продукти харчування (воду, чай, крупи, солодощі, тушонки).

photo_2023-03-15_15-57-59.jpg
photo_2023-03-15_15-58-04.jpg

З початку серпня наш фонд активно продовжував відновлення будинків, що були пошкоджені внаслідок збройної агресії рф. Протягом місяця було закуплено будівельні матеріали на суму 65 039, 96 грн. та спільно з нашими партнерами та волонтерами відновлено 14 пошкоджених будинків.

Спільно з нашими друзями та партнерами ми організували та оплатили поїздку для 42 дітей сімей Нацгвардіі до Польщі. Наш благодійний фонд оплатив поїздку у сумі 1 317 500 грн. Також у розмірі 17 000 грн було надано матеріальну допомогу на лікування громадянам, які звернулись до нашого фонду за допомогою.

У серпні волонтери фонду доставили нашим захисникам-прикордонникам комплект зарядної станції матраци, каремати, будівельні матеріали на загальну суму більше 23 000 грн та продукти харчування. Також прикордонникам було передано кабель, монтажну піну та лампи з датчиком руху для укріплення позицій.

Протягом місяця волонтери нашого фонду організували роздачу гуманітарної допомоги мешканцям сіл Берестянка, Шибене, Мирча, Майданівка, Вишняки Бучанського району Київської області (продукти харчування, хліб, який печуть на пекарні села Бузівка, мед для діток, який збирали мешканці села Конела).

У вересні нашим воїнам було доставлено 630 кг продуктової допомоги. Окрім продуктової допомоги ми закупили військове спорядження на суму 44 980, 88 грн та передали нашим захисникам. 50 000  грн витрачено на придбання паливно-мастильних матеріалів для потреб громад Київщини та наших захисників.

Через активні бойові дії, що тривали на півночі Київщини більшість оргтехніки у навчальних закладах було знищено окупантами, а деяку викрадено. Ми вирішили підтримати навчальні заклади та завдяки партнерам і благодійникам закупили та передали дизельний генератор для Іванківського центру дитячої та юнацької творчості, 4 ноутбука та стаціонарний комп’ютер для Іванківської школи мистецтв імені Марії Приймаченко. Також було закуплено 5 ноутбуків для Мусійківського ліцею, принтер у навчальний заклад смт Красятичі та 2 акумулятори в шкільний автобус, який возить дітей в позашкільний заклад освіти. Загалом у вересні на закупівлю оргтехніки благодійним фондом було витрачено коштів на суму 343 289 грн.

Протягом вересня ми надали більше як 100 сімейних наборів для дітей (підгузки, дитяче харчування, вологі серветки, пюре та інше). Також було доставлено адресну гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни в с. Загальці Бучанського району Київської області. Такі набори отримали пенсіонери, інваліди та непрацюючі мешканці.

photo_2023-03-15_15-58-07 (3).jpg
photo_2023-03-15_15-58-07 (2).jpg

У жовтні ми передали розвідникам продукти харчування та закупили військове спорядження на суму 13 881 грн.

Протягом місяця волонтери нашого фонду доставляли адресну гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам в Загальці, Нову Буду Шибене, Берестянка, Небрат та Нове Залісся Бучанського району Київської області.

Більше як 124 сімей отримали речі першої необхідності.

Також у жовтні було передано лікарські засоби та медичні витратні матеріали мешканцям міста Слов’янськ Донецької області. На суму 5 372, 50 грн благодійний фонд закупив ліки для громадян, які звернулись до нас за допомогою.

За цей місяць завдяки партнерам нам вдалося відновити 4 покрівлі у багатоповерхових та приватних будинках.

У листопаді наш благодійний фонд отримав два великих вантажі гуманітарної допомоги від іноземних партнерів, які в подальшому було розподілено між мешканцями Бородянщини, що втратили житло: холодильники, меблі, електричні плити, одяг. Також завдяки нашим партнерам ми змогли забезпечити воїнів, які боронять північ та схід України сухими супами та снеками, а також доставити ці продукти у  пункти обігріву Київщини.

Загалом було розподілено 2 тони такої продуктової допомоги.

Команда нашого благодійного фонду протягом місяця продовжувала надавати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни та дитячих наборів (підгузки, суміші, вологі серветки, солодощі) внутрішньо переміщеним особам та соціально незахищеним верствам населення. Завдяки співпраці з органами виконавчої влади ми передали для переселенців та осіб, які опинились в складних життєвих обставинах ліжка, ковдри та дитячі зимові комплекти у таких громадах: Бородянщина, Іванківщина, Димерщина, Пісківка, Петрівці, Славутич, Вишгород, Пірново. У листопаді таку допомогу від нашого фонду отримали близько 700 сімей, серед яких діти, дорослі та люди поважного віку.

До Іванківської лікарні волонтери нашого фонду доставили 6 інституціональних наборів з миючими засобами та 30 наборів для новонароджених діток. Також палета інституціональних наборів була доставлена в Бородянську лікарню.

З 5 листопада по 1 грудня 2022 волонтери нашого благодійного фонду надали допомогу матусям з маленькими дітьми, внутрішньо переміщеним особам та забезпечили 7 військових частин. Всього було надано допомогу 400 особам. Це дитячий одяг, ковдри, подушки, простирадла, посуд, засоби гігієни тощо.

За цей місяць нам вдалося відновити 3 багатоповерхові будинки та закупити спорядження військовим на суму 53 863 грн. Ще 37 748, 90 грн було витрачено на закупівлю медикаментів для громадян, які постраждали внаслідок війни та звернулись до нашого фонду за допомогою.

photo_2023-03-15_15-58-07.jpg
photo_2023-03-15_15-58-03.jpg

У грудні ми продовжили забезпечувати дітей із сімей ВПО теплим зимовим одягом. У місті Славутич Київської області 93 дитини отримали набір теплих речей (зимова куртка, светр, термобілизна, штани зимові та спортивні, шкарпетки, черевики, шапка, шарф і рукавички). Ще 18 таких наборів отримали дітки Поліської громади.

Протягом грудня у місті Вишгород Київської області 117 сімей, серед яких і ВПО, отримали підтримку від нашого благодійного фонду у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, дитячого харчування (пюре, суміші каші), підгузки, дитячі пляшечки для годування та ліки.

Також волонтери нашого фонду доставили в 5 бомбосховищ міста Вишгорода Київської області аптечки з необхідними медикаментами, чай, воду та сухі супи. Ще на 4 800 грн було закуплено медичні витратні матеріали для громадян.

Протягом грудня допомогу у вигляді наборів для діток (памперси, вологі серветки, засоби гігієни) отримали 47 родин, які мешкають в Петрівській, Вишгородській та Димерській громадах.

2023 рік

У січні благодійним фондом було закуплено лікарські засоби громадянам, що звернулись до нашого фонду за допомогою на суму 5 430 грн. Також фонд частково оплатив реабілітаційний курс для військовослужбовця у сумі 30 000 грн.

Ми продовжили облаштування укриттів та закупили генератори на суму 100 000 грн та вогнегасники на суму 5 976 грн, які в подальшому були доставлені в укриття та пункти незламності Київщини.

Протягом січня медичні заклади Іванківської, Бородянської, Димерської та Вишгородської громад отримали від фонду медичні препарати: жарознижуючі, ліки для серця, кальцій, вітаміни для вагітних, системи для крапельниць. Також до Поліської центральної районної лікарні було доставлено 10 теплих ковдр, 10 подушок, 5 ліжок, 10 ролаторів, 10 інвалідних візочків, 48 уп. жарознижуючих засобів, 24 уп. вітамінів для зниження холестерину.

До лікувального закладу НДСЛ Охматдит було передано 224 набори для новонароджених, 56 гігієнічних наборів для дорослих та 12 інституціональних наборів.

Такі набори були також розподілені серед матусь і татусів Димерської, Поліської та Іванківської громад Київщини.

Волонтери нашого фонду відвідали людей поважного віку в с. Вовчків Поліської громади, с. Хотянівка Вишгородської громади, що на Київщині та передали теплі ковдри, подушки та пледи.

Також у січні розвозили адресну гуманітарну допомогу ВПО, людям поважного віку, особам, що перебувають в складних життєвих обставинах, інвалідам та лежачим. Допомогу у вигляді подушок разом з теплими ковдрами отримали 170 осіб.

photo_2023-03-15_15-58-02.jpg
photo_2023-03-15_15-58-02 (2).jpg

Завдяки партнерам у лютому нам вдалося передати два укомплектовані рюкзаки парамедика нашим захисникам.

Окрім того, ми забезпечили родини ВПО теплими ковдрами, подушками, пледами та медичними засобами пересування. 90 осіб, які мешкають у Горностайпільському будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів, отримали від нашого фонду гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та гігієнічних наборів.

250 родин з сіл Шибене, Майданівка та інших отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни для діток та дорослих (пюре,суміші, каші, засоби гігієни, пральний порошок, пелюшки, бісквіти, олія, цукор, чай, крупи, сіль, борошно, консерви, миючі засоби).

Ще 100 родин, мешканці вул. Грушевського, 1 та вул. Грушевського, 3 міста Вишгород, які постраждали 23 листопада 2022 року під час обстрілу ворожими ракетами, отримали продуктові набори (олія, консерви, крупи, цукор, чай, солодощі, кава).

До КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» волонтерами нашого фонду було доставлено набори для новонароджених діток та гігієнічні набори для дорослих.

У лютому наш благодійний фонд відгукнувся на прохання про допомогу у відбудові зруйнованого окупантами будинку у селі Берестянка й закупив та доставив 25 кубометрів газоблоку на загальну суму 77 241, 60 грн.

На початку березня завдяки нашим друзям та партнерам мешканці смт Немішаєве Київської області отримали 100 продуктових наборів. Ще 29 сімей з різних населених пунктів Вишгородського району отримали допомогу у вигляді підгузків для діток.

За місяць 12 800 кг гуманітарної допомоги у вигляді кормів для тварин, меблів та медичних препаратів, яку ми отримали від іноземних партнерів, було доставлено до КНП ІСР “Іванківська центральна районна лікарня”, Димерської громади, смт Бородянка, с. Хотянівка Вишгородського району та у інші населені пункти Київщини.

Завдяки плідній співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України нам вдалося забезпечити внутрішньо переміщених осіб та заклади дошкільної освіти ліжками-розкладачками з матрацами, простирадлами та пледами у Бучанському та Вишгородському районах Київщини. Загалом було розподілено 200 ліжок, 200 простирадл  та 100 пледів.

Також у різні населені пункти Київської області для подальшого її розподілу серед внутрішньо переміщених осіб, малозабезпечених сімей та закладів дошкільної освіти було доставлено надані ЮНІСЕФ інституціональні набори, набори для новонароджених діток, гігієнічні набори для дорослих та дитячі підгузки. 

Протягом березня лікарі нашого фонду відвідали 6 пацієнтів, що мешкають у Ірпені, Бучі, Блиставиці, Гостомелі та надали професійну паліативну допомогу, а їхні рідні відчули важливу підтримку у цей складний воєнний час.

photo_2023-04-25_09-15-11.jpg
bottom of page