top of page

Звіти про нашу діяльність

photo_2022-08-11_13-46-56 (2).jpg

Вельмишановний благодійнику!
Створення благодійної організації "Благодійний фонд імені Михайла
Василевського" у липні 2021 року було натхненне світлою пам'яттю дітей про батька, якого перемогла невиліковна хвороба, і мало на меті допомогти якомога більшій кількості нужденних жити, попри хворобу, без болю, гідно проводячи на землі свої останні дні.

 

Протягом 2021 року команда фонду полегшувала страждання невиліковно хворих у Київській області, навчала лікарів місцевих
закладів охорони здоров'я, як фахово надавати паліативну допомогу,
допомогла організувати відкриття двох палат паліативної допомоги у
Іванківській центральній районній лікарні.


До фатального світанку 24 лютого протягом 2022 року наша команда
лікарів здійснила 32 виїзди до Бучанського та Вишгородського районів з метою надання адресної паліативної допомоги. На превеликий жаль, війна завадила фонду провадити звичну роботу по безкоштовному догляду невиліковно хворих 
(не в останню чергу тому що більшість

з них опинилися в окупації).

Від самого свого створення натхненні ідею боротьби зі смертю, не маючи можливості надавати паліативну допомогу, ми все ж зробили усе, аби рятувати якомога більше українських життів і у часи війни.


На початку березня, коли на півночі Київщини тривали активні бої, наш
фонд закупив та передав військовим, які приймали участь в бойових діях, коліматори, магніфери та приціли (загальна вартість покупки склала 150 тис грн).


Ми також організували збір та розподілили серед постраждалих сімей з дітьми 160 кг дитячого харчування, 50 кг засобів гігієни, ковдри та одяг бувшого вжитку, отриманих як гуманітарна допомога від українського бізнесу та інших благодійних фондів.

У квітні ще 47 тис грн було витрачено на придбання продуктів харчування для постраждалих сімей з дітьми, які повернулися до Бородянщини, за 8 тис грн придбано постільну білизну для реабілітаційного центру, де доглядають поранених військових, 10 тис направлено на придбання комп'ютерної техніки для організації навчання дівчинки-відмінниці, будинок якої пограбували окупаційні війська, 200 тис витрачено на придбання паливно-мастильних матеріалів, які передано громадам Вишгородського району через військовоцивільну адміністрацію. Протягом квітня закладам охорони здоров'я
безкоштовно передано 32 тис упаковок лікарських засобів та медичних
розхідників, отриманих від благодійного фонду-партнера, а постраждалому населенню Київщини – 21,1 т продуктів харчування (цукор, крупи, м'ясні консерви, овочеві консерви,

вермішель, печиво, паски).

 


З початку травня 60 тис грн використано для придбання тепловізійного
монокуляра, який передано службовцям Державної прикордонної служби, 500 тис грн витрачено на придбання паливно-мастильних матеріалів для потреб громад Київщини, 144 тис грн спрямовано на виготовлення літнього тактичного взуття для військових, 50 тис грн надано для підтримки діяльності всеукраїнської газети "День" на інформаційному фронті, перераховано 15,5 тис грн адресної благодійної допомоги хворим, які внаслідок війни опинилися в скрутному матеріальному становищі.

 

Безкоштовно роздано 18 т картоплі малозабезпеченим жителям Вишгорода. Усі перелічені закупівлі та благодійне розповсюдження ліків, продуктів харчування, засобів гігієни та речей неможливо було б організувати, якби не пожертви благодійників та допомога благодійних організацій-партнерів. Кожна отримана гривня, передана упаковка ліків стала маленьким вкладом у реалізацію великої національної ідеї – безкорисної підтримки нужденних всупереч усім фатальним обставинам та організації спротиву спробам геноциду.


Ми не полишаємо наших хворих та відновили виїзди паліативної команди, здійснивши 11 виїздів до пацієнтів у травні та 5 виїздів в червні. Разом з тим, сьогодні перед фондом стоять нові виклики. До нас звертаються громади Київщини, зруйновані внаслідок війни. Усі кошти, які надходять фонду від благодійників, ми витрачаємо на придбання будівельних матеріалів для таких громад. В травні витрачено 23,7 тис грн на придбання газоблоків та клею для зведення зруйнованих стін, 66,5 тис грн для придбання 3 насосів, щоб викачувати воду з підтоплених внаслідок руйнування окупантами дамби населених пунктів Вишгородщини, 208,75 тис грн на придбання шиферу для перекриття пошкодженого даху амбулаторії, дитячого садочка, житлових
будинків, 300 тис грн на закупівлю пального для

ЗСУ та громад Київщини.
 

В червні на закупівлю будівельних матеріалів витрачено 18,9 тис грн, ще 7 тис грн було надано громадянам як благодійна допомога на лікування, 40 тис грн витрачено на закупівлю пального, 63 тис грн сплачено за виготовлення тактичного взуття для бійців ЗСУ.


Завдяки придбаним нашим фондом матеріалам вдалося відремонтувати
30 житлових будинків (з них 3 – багатоквартирні), амбулаторію та школу. Масштаби руйнувань на Київщині катастрофічні – ушкоджень зазнали більше 10 тис будівель. На капітальний ремонт жилого фонду та
адміністративних будівель потрібні десятки мільйонів гривень, але ми не
втрачаємо надії, що завдяки пожертвам небайдужих людей та соціальновідповідального бізнесу впораємося із завданням допомогти постраждалим знову отримати шанс мирного життя у їх оселях.

 

Безмежно цінуючи вже надану допомогу, Благодійний фонд імені Михайла Василевського звертається до усіх, хто має фінансову можливість підтримати діяльність фонду, з проханням розглянути можливість надати фонду благодійну пожертву на придбання будівельних матеріалів для ремонту зруйнованого
війною житла мешканців Київщини, продуктів харчування для ЗСУ та
постраждалих від війни, тепловізорів, бронежилетів, тактичних аптечок для ЗСУ у будь-якому комфортному розмірі на такі реквізити:

 

 

Банк одержувача: АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК", Київ ,Україна
Номер поточного рахунку клієнта
одержувача: UA213220010000026001910000718
МФО Банку одержувача: 322001, АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК"
ЗКПО (ЄДРПОУ) одержувача: 44317490
Клієнт: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ
МИХАЙЛА ВАСИЛЕВСЬКОГО"


Якщо можливості надати фінансову допомогу немає, фонд із вдячністю
прийме будь-які пожертвування будівельними матеріалами, продуктами
харчування тривалого зберігання, тепловізорами, бронежилетами класу 3+, тактичними аптечками, укомплектованими за стандартами НАТО. У спільній справі безкорисної взаємної підтримки не може бути несуттєвої допомоги, кожен вклад однаково цінний.


Якщо надання допомоги в натуральній формі не є можливим, просимо
розглянути можливість надання сприяння в організації благодійного аукціону для збору коштів. Де ми могли запропонувати учасникам аукціону лімітовані поштові марки, випущені з нагоди потоплення флагману російського флоту, предмети декору (вишиті рушники), врятовані з музею Марії Приймаченко, знищеного окупантами, картини учня Марії Приймаченко.

 

З вірою в Україну,

команда фонду ім. Михайла Василевського.
 

Donate
bottom of page